Nauczyciele w naszej szkole

Nauczyciele rok szkolny 2017/2018

1. Danuta Minas - pedagog, podstawy pedagogiki i przedsiębiorczości - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Sabina Andruszyn - chemia - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Barbara Dziembała - bibliotekarka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4. Zbigniew Gut - matematyka - z.gut@liceum.radzionkow.pl

5. Roman Holewa - geografia - r.holewa@liceum.radzionkow.pl

6. Agnieszka Jochlik - j. angielski - a.jochlik@liceum.radzionkow.pl

7. Karina Kalus - j. angielski - k.kalus@liceum.radzionkow.pl

8. Anna Kandzia - j. niemiecki, wos - a.kandzia@liceum.radzionkow.pl

9. Aleksandra Kozłowska - j. angielski - a.kozlowska@liceum.radzionkow.pl

10. Iwona Kobek - wychowanie fizyczne, nauczyciel wspomagający - i.kobek@liceum.radzionkow.pl

11. Łukasz Labus - wos - l.labus@liceum.radzionkow.pl

12. Katarzyna Markusik - wos - k.markusik@liceum.radzionkow.pl

13. ks. Marcin Maszczyk - religia - m.maszczyk@liceum.radzionkow.pl

14. Anna Mikutra - j. polski, filozofia, wok - a.mikutra@liceum.radzionkow.pl

15. Marek Minas - historia, historia i społeczeństwo, edukacja dla bezpieczeństwa - m.minas@liceum.radzionkow.pl

16. Celina Napieraj - matematyka - c.napieraj@liceum.radzionkow.pl

17. Aleksandra Piasecka - surdopedagog - a.piasecka@liceum.radzionkow.pl

18. Magdalena Pietrzyk - psycholog szkolny - m.pietrzyk@liceum.radzionkow.pl

19. Izabela Pischka - j. niemiecki - i.pischka@@liceum.radzionkow.pl

20. Barbara Rosiek - biologia - b.rosiek@liceum.radzionkow.pl

21. Magdalena Stopik - j. polski, edukacja literacko-filmowa - m.stopik@liceum.radzionkow.pl

22. Aleksandra Więzik - wychowanie fizyczne, podstawy przedsiębiorczości - a.wiezik@liceum.radzionkow.pl

23. Agnieszka Żurek - j. angielski, j. hiszpański - a.zurek@liceum.radzionkow.pl