Sport szkolny

Powiatowa LICEALIADA w siatkówkę juniorek.

Dnia 10 i 11 stycznia siatkarki z naszej szkoły rozegrały trzy zwycięskie mecze w Zespole Szkół Budowlano-Architektonicznych w Tarnowskich Górach. W grupie znalazły się razem z naszą 4 drużyny.
Pierwszego dnia dziewczyny zmierzyły się z drużynami z SOSW oraz gospodarzami. Oba mecze zakończyły się wynikiem 2:0 dla nas. Mecz z Nakłem Śl., rozegrany kolejnego dnia był tylko potwierdzeniem dobrej formy naszych siatkarek. Dziewczyny zaprezentowały swoje umiejętności i pokazały, że umieją współpracować. Prowadząca zespół mgr Aleksandra Więzik nie miała powodów do zmartwień.
Kolejny etap rozgrywek przypada na dzień 23 stycznia kiedy to rywalem będzie drużyna z liceum im. S. Sempołowskiej z Tarnowskich Gór.Pierwszy sukces sportowy naszych licealistów w " II Biegu na Orientację" organizowanym przez MOW w Radzionkowie.
Nasi zawodnicy to :Patrycja Padonka, Wojtek Tyczka i Mateusz Panek.
Gratulujemy!